| Illes_Radu_1968 a întrebat:

Merge gta 5 pe xbox 360 limited edition ca am gasit unu cu 100 lei

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Memorie interna? Daca are 4 GB nu cumpara! Nu ma intereseaza hardul extern.

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Merge! Ce memorie are X-BOX-ul?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| Illes_Radu_1968 explică (pentru neluL):

Are 250 gb hard extern

| neluL a răspuns (pentru Illes_Radu_1968):

Memorie interna? Daca are 4 GB nu cumpara! Nu ma intereseaza hardul extern.

| TheCostumeCat a răspuns:

Xbox la 100 lei..cam greu de crezut, eu unul nu m-as baga sa nu iei vreo teapa.

| Illes_Radu_1968 explică (pentru TheCostumeCat):

Ii nou da il vinde ca vinde de 3 ani xboxuri asta are mai multe la 100 lei ciar si calculatore