| anonim_4396 a întrebat:

Merge GTA IV pe pe procesorul Intel Celeron CPU B830 1.80 GHz
4.00 GB, 64 biti, Windows 8?

Daca nu merge. spuneti-mi niste jocuri care merg pe acest procesor

Răspuns Câştigător
| DuDDy24 a răspuns:

Pentru jocuri conteaza forte mult placa video, chiar mai mult ca procesorulwinking
Asta e procesor de laptop si nu e cine stie ce... GTA IV e foarte prost optimizat, ruleaza bine de abia pe un quad core. Daca ai o placa video mai buna decat Intel HD 2500 poti sa il joci pe low cat de cat decent.
Spune-mi ce placa video ai si eu o sa iti mai zic jocuriwinking

| AlexisZLS a răspuns (pentru DuDDy24):

Intel HD Graphics

1 răspuns: