| cool2002 a întrebat:

Ce jocuri merg pe windows 7 cu Procesor Intel Celeron 1.80 ghz
2GB RAM?

Răspuns Câştigător
| 1791997 a răspuns:

Scuze ca raspund tocmai acum dar nu am mai intrat pe acest site...

jocurile sunt:Splintel Cell Double Agent, Halo combat arms, TMNT, Naruto the way of the ninja, Serious sam, nfs underground 1 si 2, fifa 2007, nfs most wanted, gta san andreas, hitman 1, 2 si 3, land of the dead 2005, moto gp 1 si 2, counter strike condition zero, Half- Life 2...ETC. Mai gasesti jocuri aici>>http://jocuri20.com (pe partea dreapta ai toate categoriile de jocuri dat in al 2 chenar la DOENLOAD ai si video pe acolo si sistem reqomander, daca vrei sa le descarci de acolo sa stii ca le descarci demo,)

3 răspunsuri:
| 1791997 a răspuns:

De cat e placa video? asta e mai importan

| SilviaDulcik a răspuns (pentru 1791997):

Ce placa video este?; asta este mai important*.

| cool2002 explică (pentru 1791997):

Approx. Total Memory:256mb
Driver version:8.15.10.1930

| 1791997 a răspuns (pentru cool2002):

Scuze ca raspund tocmai acum dar nu am mai intrat pe acest site...

jocurile sunt:Splintel Cell Double Agent, Halo combat arms, TMNT, Naruto the way of the ninja, Serious sam, nfs underground 1 si 2, fifa 2007, nfs most wanted, gta san andreas, hitman 1, 2 si 3, land of the dead 2005, moto gp 1 si 2, counter strike condition zero, Half- Life 2...ETC. Mai gasesti jocuri aici>>http://jocuri20.com (pe partea dreapta ai toate categoriile de jocuri dat in al 2 chenar la DOENLOAD ai si video pe acolo si sistem reqomander, daca vrei sa le descarci de acolo sa stii ca le descarci demo,)