| catalin17mai a întrebat:

Merge gta4, assassin creed si spiderman edge of time cu un Intel core 2 duo e6300 1.86ghz, 4gb ram si o 8400gs 1gb. Spuneti-mi doar daca merg si cum merg.

Răspuns Câştigător
| IoanieCriminalul a răspuns:

Gta 4 o sa-ti mearga dar nu prea bine, assasin creed si spiderman o sa iti mearga chiar si pe setari maxime

1 răspuns:
| RememberTinKode a răspuns:

Despre gta4 pot sa iti zic ca merge pe low/medium, oricum scoatele si incearca alftef nu o sa stii, cand aveam pentium 3 ma jucam jocuri cu cerinte de pentium 4.