| catalin17mai a întrebat:

Miar merge the amazing spider-man pe un Intel core 2 duo e6300 1.86ghz, 4gb ram si o nvidea 8400gs 512mb.
Stiu ca sistemu este slabut dar as vrea sa stiu daca ruleaza maca cu vreo 10 fps.

2 răspunsuri:
| javiga a răspuns:

Nu o sa iti mearga din cauza placii video nu te mai chinuii sa il descasrci ca pierzi timupul degeaba

| eri7 a răspuns:

Eu am 1. 60ghz, 2gb ram, jocul imi merge, dar dupa 10-20 de minute imi mere sacadat ma poate sa ma ajute cineva cu problema asta?