| Y2k a întrebat:

Merge jocul prototype pe placa asta video? http://www.compari.ro/......p30471693/ va rog spuneti-mi am si un dual core 2.60 si 2 gb ram! merge daca imi iau placa asta video? [Funda!]

Răspuns Câştigător
| username a răspuns:

Jocul iti merge. Vezi sa fie compatibila placa cu restul componentelor.

2 răspunsuri:
| Vooortex a răspuns:

Placa video de 1 gb, merge fara probleme.

| Cayus a răspuns:

Deci...placa e buna dar daca ar fi sa o iei dupa placile de Nvidia (adica daca ar fi converita intruna) ar ave in jur de 512-1024 ram. oricum e destul de buna placa era mai bine sa fi avut una Nvidia oricum vezi daca ai instalat driver pentru placa care o ai.(am avtu roblema ca aveam placa de 1 gb si aveam driver de 256 straight face )
Oricum si asa jocl o sa mearga ff bine