| AvalohAlyn a întrebat:

Merge sa conduci tirul sau autobuzul(am mod de autobuz)in ETS 2 cu un volan mai vechi Gembird pe un laptop? Vechi de peste 12 ani. Unde dau sa setez?
Știu că merge in gta vice city cu acest volan dar nu știu în ETS 2.Si încă ceva merge pe laptop volanul sa conduci in jocuri sau doar pe PC?

Răspuns Câştigător
| Alexromania2011 a răspuns:

Ca sa il vada jocul si sa mearga trebuie sa te duci la setari si acolo unde iti setezi tu tastele acolo iti selectezi tu volanul si iti faci tu acolo setarile

2 răspunsuri:
| Alexromania2011 a răspuns:

Pai da ca e bun volanul da ca merge pe alte jocuri inseamna ca merge.

| Alexromania2011 a răspuns:

Merge si pe laptop. Si eu am un volan si sunt pe laptop si merge si pe ets2