| fanezodo a întrebat:

Merge sa iti instalezi fifa 20 pe un laptop de 2500 de lei?

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Probabil nu o sa mearga grozavlaughing Lasa exact ce piese are si iti putem zice ceva concret.

| fanezodo explică (pentru Wr3nch):

Laptop ASUS X512DA cu procesor AMD Ryzen™ 3 3250U pana la 3.50 GHz, 15.6",  Full HD, 8GB, 256GB SSD, Radeon™ Vega 3 Graphics, Windows 10 Home, Peacock Blue

| SLexuS a răspuns (pentru fanezodo):

Ruleaza, dar greu, ai noroc cu procesorul, totul pe low si o sa iti duca, dar sub 50 fps 100%

| Wr3nch a răspuns:

Daca pui totul pe low ai putea prinde 30-40 de fps, dar nu recomand daca vrei sa joci si Fifa Ultimate Team vs alti playeri, Mai bine mai pui cateva sute de lei si iei ceva mai bun,

| marinaru777 a răspuns:

Eu unul nu as lua amd pentru jocuri si placa video radeon...as lua Intel cu geforce si indiferent ce cumperi in windows 10 sa verifici updatul la windows sa nu faca update in timp ce joci si dezactivezi antimalware care scaneaza permanent si rupe sistemul https://blog.emsisoft.com/en/28620/antimalware-service-executable/