| Edyiy a întrebat:

Merge să joci fifa 07 online dacă eu am net de la Romtelecom pe router?

5 răspunsuri:
| eXtreme21 a răspuns:

Da, merge. Click-net'ul de la romtelecom are viteza buna.
Sper ca am putut sa te ajut.

| Mihail2020 a răspuns:

1Da merge numai sa nai intrerupere la net atunci da se face deconect.
In rest merge.
2 Trebuie sa ai programul in care sa joci Online daca ai fifa 07 descarca programul online fifa 07 si faci conexiunea ca el se conecteaza prin IP.
3 Daca ai o intrerupere de net, sau o deconectare, etc se schimba IP ca este routabil (unele raman asa dacai statik) oricum o sa mearga numai sa nu te deconectez la net atata tot.

| Edyiy explică (pentru Mihail2020):

Care este acel „program"

| Ykz a răspuns:

De ce nu ar merge dacă este NET? thinking S-ar putea să meargă SACADAT ( greu. ) şi atunci cred că o să-ţi faci mai mulţi nervi.
Din câte ştiu eu, DA. merge, dar cred că se va mişca cam greu.

Baftă la joc! happy

| aDoCeLu a răspuns:

Categoric nu