| Gabriel_Ianis_2000 a întrebat:

Merita sa cumpar un cont/cod de ge force now? Am un laptop Lenovo cu
Intel pentium n3710
4gb ram
Intel hd graphics 405

2 răspunsuri:
| n0rthestside a răspuns:

Nu merita. cumparati un calculator. O sa joci cu input-lag si etc o sa fie foarte ciudat.

| cristibossvip05 a răspuns:

Poti da email la ei...iti vor trimite o cheita dar dureaza cam pe undeva la 8 luni. Pentru configuratia ta...da, merita. Dar ai grija sa ai o conexiune stabila prin cablu preferabil, pentru ca legatura cu serverele nVIDIA sa fie puternica. Altfel nu rezolvi nimic