| GTS a întrebat:

Merita sa iau Minecraft adica sa il cumpar nu stiu dar vreau mult sa joc jocul asta avand in vedere ca nu costa foarte mult
Si as vrea sa stiu daca platesc prin Visa primesc CD prin posta sau cum se procedeaza
Raspunsul cel mai Bun Fundabig grin

5 răspunsuri:
| sOg a răspuns:

Nu ar merita, Eu ti-as propune sa te duci pe google si sa scrii MinecraftSP.exe Nu te speria ca am scris SP nu inseamna single player. Este Si multiplayer. Eu il am si joc pe sv mc.gamebox.ro Distractie Placuta!

| sOg a răspuns:

... ar trebui sa-mi dai funda?

| sOg a răspuns:

Iti zic eu ca merge, atunci incerba mc.b-zone.ro mc.gamebox.ro sv.minecraftromania.ro si ai promis ca dai funda nu mai mintii omule ti-am raspuns clar frumos dragut. apropo daca ti-a mers jocul dai odata funa! nu vezi ca sunt primul om caruia ii pasa de tine?

| GTS explică:

Nu ar trebui pentru ca ca este singurul cred sv care nu e premium asa ca...

| TuederyBlack50 a răspuns:

Pai nu cred fiind ca :
1)snapshoturile si minecraft 1.6 le iei de pe net
2)pentru skinuri iei numele alt cuiva
3)pentru mod-packuri iei instalere din alea
4)nu ai nevoie de toate serverele fiind ca de ex. Hunger Games sunt si pe serverul MH.Mine-Hub.com
5)daca il cumperi ai dat cam degeaba 20 de euro si va trebui sa primesti un mail va trebui sa iti alegi un username pentru todeauna va dura vreo cateva zile sa iti vina meilu si alte prosti
6)Funda?