| thePAINkiller a întrebat:

Merita sa-mi cumpar un ps2 da de ce? (am un calculatro foarte bun, am jucat toate jocurile noi din 2011 fifa pes (12) call of duty modern warfare 3) pe ps2 vreau sa joc jocuri clasice de ex seriile star wars dau fundaaaaaaaaaaaaaaaaaa dacami explicati dc meri ta sa-mi cumpar ps2

1 răspuns:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Pai in primul rand pc-ul nu poti sa il cari dupa tine.PS-ul poti sa il bagi intr-o genuta si sa pleci unde vrei cu el.Si daca esti undeva cu prietenii si nu aveti calculator puteti sa va uitati la filme pe ps2 si puteti asculta muzica.