| thePAINkiller a întrebat:

Se merita sa-mi cumpar un ps2 nu vreau sa joc cine stie ce jocuri pe el. as vrea sa joc star wars battlefront1 si 2 in 2 cu un prieten ca pe calculator am jucat deja toate jocurile astea noi fifa 12 battlefileld 3, modern warfare 3 si altele
PS sunt din braila as vrea sa-mi spuneti si de la ce magazin mias putea cumapara daca sunt promoti si un pret dau fundaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

1 răspuns:
| Assu a răspuns:

Da se merita, eu am unul si consola e modata (citeste cd-dvd facute pe pc)imi fac singur jocurile pentru ea.laughing)