| Hitback a întrebat:

Metin 2 : Care sunt cele mai scumpe minereuri? In ce mapa gasesc cele mai scumpe minereuri? Cat ma costa sa le finisez? Si vreau sa mai stiu daca din minerit nu se castiga bine din ce se castiga cel mai bine? raspunsul cel mai explicit primeste funda.

Răspuns Câştigător
| Resurrection a răspuns:

Minereu de lacrima cer este cel mai scump pentru a le finisa nu cere mult iar de gasitle gasesti aproape peste tot, in special in Bakra.

3 răspunsuri:
| Jakoban a răspuns:

Cele mai scumpe minereuri sunt cele de abanos si de lacrima cer.
Foarte putin costa sa le finisezi.
Se castiga ce si ce 500k pe cel de lacrima cer si ebonita parca 400k.
Bafta sper ca te-am ajutat!

| Rootkit a răspuns:

Lacrima cerului cea mai scumpa pe urma abanos, teanc de scoici, jade, Ele se gasesc in map2. Finisajele is mai scumpe, La finisat nu cont cat costa difera...

| Valentin_George_1912 a răspuns:

Cele mai scumpe sunt : Lacrima cerului, abanos si jade. Se gasesc in Templul Hwang acolo apar cel mai des. Funda ia cine merita big grin