| mumut a întrebat:

Metin 2 cum trec de la corp rezistent la corp de fier si apoi corp de otel?
sunt mental.

2 răspunsuri:
| snickers_2782 a răspuns:

De la corp rezistent trebuie sa iti pui intre 17-20 puncte(se da 1 punct pe lv)pentru corp de fier (corp m1).de la corp m1 trebuie sa citesti carti (1 carte pentru m2, 2 carti pentru m3, 3 carti pentru m4 etc)apoi o sa ai corp de otel de la corp de otel (G1) pana la(P) iti faci cu piatra spiritului care cada la bossi

| Rootkit a răspuns:

Cand faci levele iti da puncte sa le asezi la magie. Se face M1 si pe urma trebuie sa citesti carti (Corp Rezistent) pana se face G1. Daca vrei mai repede iei cu MD niste pachete cu carti de citit mai repede si din alea sa functioneze cand citesti. Apoi bati bossi si iti pica Spirit Stone. Iti va trebui si boabe zen.Succes