| Masonul23 a întrebat:

>Metin2cum pot sa fac bany la lv38 sunt f bun da nu stiu cum sa fac bani(in afara de pescuit si minerit)cine imi zice sh mie? funda xD

Răspuns Câştigător
| ERMO a răspuns:

Incearca sa intrii pe un server full si cumpara de banii tai un item mai bun(de obicei sunt incepatori care dau iteme bune cu preturi mici) dupa aia vindele cu mai multi yang.
Fa lvl 40 si duta in DT(demon tower). Daca esti destept si ai si party cu unu de 58 (sau mai mari) poti sa faci si 1kk pe zi!
Incearca sa cresti alti playeri pe bani jama din bani inainte juma dupa(cere 10k pe bila sau 8k pe bila depinde)
SUCCES

1 răspuns:
| MinionDodo a răspuns:

Te lupti