| back a întrebat:

Cum pot face cel mai usor bani pe MT2ro?
PS: in afara de minerit si pescuit...sunt plictisitoare.

Răspuns Câştigător
| ComanAlexIoan a răspuns:

Buna! 1. Sparge pietre de orice lv si vor cadea carti, iar daca va cadea aura sabiei, corp rezistent, ambuscada, iures, flacara, protectie, leac, etc. le poti vinde cu 1kk. 2. Te duci la tombola si daca cade piatra spiritului sau alte chestii le poti vinde si faci bani frumusei... Funda?

| back explică (pentru ComanAlexIoan):

Din pietre am incercat dar cade greu aura si de astea mai bune...iar la tombola mia picat 3 perle albe, 80lic g verzi, 20lic g mov, carte de implanzit cai vreo 8, sun-zi, mineritului, sura+4, etc.big grin
Mai astept raspunsuri dupa care poate iti dau fundabig grin

1 răspuns: