| TesTaMeN7 a întrebat:

Metin2: in dt unde trebuie batut demonu pentru fiecare fierar?

3 răspunsuri:
| pHoNnNe a răspuns:

In dt nu este decat un fierar...bati regele de la 6, mor toti demonii si iti apare fieraru, daca vrei poti urca, daca vrei poti sa iesi.

| agabybos a răspuns:

Ca sa apara fierarul trebuie ca sa bati cei 3 demoni sefi unul este la etajul 3 altul la 6 si al 3 este la etajul 9 sper ca te-am ajutat

| mariusinho998 a răspuns:

Pe Metin2Ro nu exista un anumit loc in care sa il bati. Pe private poate exista dar mici sanse depinde de drop.