| VisanTeodor a întrebat:

Metin2ro. Intru, selectez caracterul, astept si ma da din nou la logare. De ce face asa? E din cauza ca serverul e full?

Răspuns Câştigător
| StoicaAndi a răspuns:

Problema la PC, daca locuiesti in Bucuresti sau Timisoara vin eu acasa la tine daca vr.

4 răspunsuri:
| StoicaAndi a răspuns:

Serverul e full, ori se lucreaza la server, da un restart la pc, va merge dupa aia.

| VisanTeodor explică (pentru StoicaAndi):

Am incercat, nu merge. Am incercat si pe alte servere tot aceeasi faza imi face.

| VisanTeodor explică (pentru StoicaAndi):

Deci imi spui sa schimb windows-ul?

| StoicaAndi a răspuns (pentru VisanTeodor):

Problema la PC, daca locuiesti in Bucuresti sau Timisoara vin eu acasa la tine daca vr.

| VisanTeodor explică:

Am incercat, nu merge si nici pe alte servere nu imi merge.