| TheLie a întrebat:

am o problema legata de Metin2ro....ca sa va arat va voi explica pe rand : intru pe gameforge, dau metin, dau incepe joc, aleg serverul, scriu contul, aleg caracterul si cand se incarca bara aia albastra pana la full ma duce la log out insa nu pot sa apas pe nimic, adica apas dar nu se intampla nimic de ex : apas inchide si nu merge... Va rog foarte mult sa ma ajutati. Multumesc

Răspuns Câştigător
| IFlorin97 a răspuns:

De cand iti face asa? cel mai probabil din cauza la internet.

| TheLie explică (pentru IFlorin97):

De 2 zile ( vineri )

3 răspunsuri:
| TheLie explică:

Apropo... DAU FUNDA!

| TheLie explică:

De 2 zile