| anonim_4396 a întrebat:

Mi-a dat unfollow o prietena pe Instagram de vreo 4 zile. Nu ii apaream in lista la Followers, iar acum cand am intrat la ea pe profil ma are in lista. Ce inseamna asta?

1 răspuns:
| Specialist999 a răspuns:

Probabil e o problema de-a aplicatiei pentru ca si mie mi se intampla des: de exemplu, aveam 234 followers, ca a doua zi sa-mi apara 229, iar cand m-am uitat seara iarasi erau 235... Avand in vedere ca am profil privat era imposibil sa nu primesc cererile de follow, deci e o problema de la aplicatie, nu-i nimic altceva... Insa ar trebui reparata, zic eu!