| badea11 a întrebat:

Mi-a fost banat contul de facke book. Cum il recuperez, fiindca am incercat sa vad daca am primit un e-mail pe yahoo, nu nu mi-au trimis. M-au banat contul pentru ca mi-am pus o poza cu o pisica, si nu aveam voie.

1 răspuns:
| Moraru_Alex_2002 a răspuns:

Depinde de ce pisica era vorba sau ce se intampla cu pisica respectiva sau ce comentariu ai pus la pisica.(ce stupid suna asta)Incearca sa contactezi supporul. Poate ei cunosc mai bine situatia

https://www.facebook.com/help/

Nu stiu daca te lasa sa accesezi pagina, dar daca ai fost bannat pe IP, schimba adresa LAN de la rutter sau pune un proxy.

Sper ca am fost de folos si ai grija ce postezi pe Facebook, sa nu ajungi ca unii dintre oamenii care violeaza regulile site-ului.O zi buna sa aveti xD!