| andutzu010 a întrebat:

Mi-am cumparat de curand un PC nou! Si am bagat pe el The Saboteur! Dar am o problema cu mouseul nu se misca cum ar trebui! merge cu o intarziere de nici jumatate de secunda dar se poate observa si imi e greu sa pun tinta! Stie cineva cum se poate rezolva! P. S:nu e de la grafica imi merge foarte bine cu toate setarile la high am placa video Nvidia GT9500 1GB 4GB ram si procesor E5 DUAL CORE 3.00GHZ

8 răspunsuri:
| DraGfirE a răspuns:

Schimba rezolutia de la 1280X960 sau cat era cu una mai mica 1028X720 am dat exemplu happy

| andutzu010 explică (pentru DraGfirE):

Degeaba... Face la fel la toate rezolutiile si rezolutia e la 1280x1024

| DraGfirE a răspuns (pentru andutzu010):

Aha! Ce windows ai? Probabil ca e de la windows daca ai 7 e clar.dar daca ai xp sp2 upgradeazal in sp3

| andutzu010 explică (pentru DraGfirE):

Am Windous XP SP3! Asa a venit PC-u

| DraGfirE a răspuns (pentru andutzu010):

Face la fel si la alte jocuri sau doar la the saboteur?

| andutzu010 explică (pentru DraGfirE):

Doar la The Saboteur

| DraGfirE a răspuns (pentru andutzu010):

Atunci inseamna ca jocul e de vina.

| NaVi324 a răspuns:

Incearca sa intri la setarile mouse-ului din joc si schimba senzitivitatea.
am avut si eu aceeasi problema la Hitman Absolution si mi-a mers.