| marcel1999 a întrebat:

Imi merge gta 4 calumea pe placa video nVIDIA GeForce GT 440(1024 mb), 2gb ram, procesor dual core 3.00ghz si windows 7 ultimate 32 bit?

5 răspunsuri:
| MITZANUL a răspuns:

DA. Daca mai bagi 2 G de ram nu mai ai nicio problema.

| marcel1999 explică:

Am gta 4 si imi merge destul de bine dar uneori se blocheaza o jumatete de sec dupa aia mere, si nu imi merge greoi doar uneori sacadeaza un pic mai ales cand am viteza cu masina sau orice

| XxNeeDxX a răspuns:

Ar trebuii...
Depinde si de ce sistem de operare folosesti(Ce Windows Ai)
Dupa mine trebuie sa-ti mearga bine

| marcel1999 explică (pentru XxNeeDxX):

Am scris ce windows am windows 7 ultimate 32 bit

| XxNeeDxX a răspuns (pentru marcel1999):

Nu stiu in mare parte s-ar putea sa-ti mearga ok eu nu am folosit niciodata windows 7 mi se pare prea de fite si in mare parte windows xp ii mai bun, dupa mine nu foloseste sa zic o capacitate mare din pc-ul tau.SAR putea sa-ti mearga bine