| Sava_Rares-Andrei_1989 a întrebat:

Mi.am cumparat de curand un xbox 360 si acum trebuie sa invat cum ma joc pe el (controale la diferite jocuri etc.) si vreau sa stiu daca e bine sau nu sa scoti consola din priza intre folosiri

1 răspuns:
| OrlyisHere a răspuns:

Eu am xbox 360 de doi ani. daca vrei sa joci pe senzor adica in picioare sa nu inchizi consola ca iti trebuie. si daca vrei sa te joci doar cu consola ( la anumite jocuri) stai pe un scaun. cred ca stii deja cum sa aprinzi si sa stingi consola. ai X ala sus. tii apasat si se face verde care inseamna ca e aprins. cu placere