| jmek4you a întrebat:

Este buna o consola Wii? De ce? Sunt in pragul de a cumpara o consola ieftina si buna, dar nu stiu de care. PS3-ul e foarte scump xbox-ul la fel, a mai ramas Wii care e ieftin. Vreau pareri de la cei care au un Wii acasa. M-am uitat pe diferite siteuri si am vazut ca sunt si jocuri. Se pot juca jocuri in 2 pe el?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am vrut la inceput PS3, dar am zis ca PSP Sony 3004 merita mai mult.Jocurile sunt aproape la fel de clare, si il iei oriunde. In cazul tau, da o consola Wii