| Daddyy a întrebat:

Mi-am descarcat city car driving si am o problema, imi trebuie serial key big grin cine ma poate ajuta?

9 răspunsuri:
| Daddyy explică (pentru Zackachu):

Ba da sad imi dă surveys

| Ion_Verejan_1996 a răspuns (pentru Zackachu):

Apas downald si imi apare nu stiu ce. ce sa fac?

| RazviRo76 a răspuns (pentru Zackachu):

Protecţie web cu
Bitdefender
Pagină frauduloasă blocată pentru a te proteja
http://justdownload.org/city-car-driving-activation-key-download/
Paginile frauduloase încearcă, de obicei, să te păcălească pentru a trimite bani cu intenţia de a obţine venituri ilegale.

REVENIRE LA O PAGINĂ SIGURĂ
Înţeleg riscurile şi doresc să accesez această pagină
Dacă eşti sigur că această pagină nu este periculoasă, o poţi adăuga în lista de excepţii a website-urilor de încredere. Însă, atenţie! Nu vei mai fi avertizat despre nicio ameninţare existentă din pagina respectivă.

| Asiris23 a răspuns:

Salut! Uite aici cateva:654812-5ce7-3f1f sau 654812-57D1-EE58 sau 654812-986B-8E8D sau 654812-1929-CAA2 sper ca te-am ajutat!

| Ali_Walyd_2000 a răspuns:

Cumparal de pe site-ul lor. Costa $25 jocul.

| Marian_Marinushu_1998 a răspuns:

Am descarcat city car driving si imi cere serial number, ma puteti ajuta, va rog?