| alinike2 a întrebat:

Mi-am descarcat minecraft si cand intu in el imi arata acount and password dau login si imi apare try again si dedesubt play ofline si e blocat playofline nu pot sa il joc si scrie dedesubt in paranteza Not downloaded cina ma rezolva are funda

Răspuns Câştigător
| bRixeD a răspuns:

Pai frate. Si eu am avut problema asta.Descarcati alt minecraft sau. eu bagat id si parola, zicea ca contul nu e Premiun(adica nu pot juca online) si ma lasa sa dau try again.Acum mi-am descarcat altul:Minecraft sp, dar eu iti sugerez sati descarci altul. Fundita?