| AndreiDJ a întrebat:

Mi-am facut cont pe Minecraft si cont dar cand incerc sa ma loghez imi da "Login failed" ce trebuie sa fac? Dau funda celui mai bun raspuns, Multumesc!

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| CatozAkuma a răspuns:

Tu sigur ti-ai facut cont pe site.Dar trebuie ca contul-l ala cum sa-ti explic sa fie V.I.P ca sa iti mearga minecraftu ala si V.I.P costa in jur de 30 euro sau poti primi un gift.happy Sper ca te-am ajutat.

| David2001 a răspuns:

Daca l-ai cumparat inseamna ca ai scris gresit datele, iar daca l-ai luat de pe site demo ai o eroare (de la minecraft), eu iti propun sa iti iei minecraft Romania. Funda!

| AndreiDJ explică (pentru David2001):

Daca imi dai un site de unde pot descarca minecraft Romania iti dau garantat fundita!