| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am facut un cont de facebook, doar pentru a ma inregistra pe diferite site-uri, gen mercador, insa primesc cereri de prietenie de la fel de fel de persoane, dubioase,. cupluri, swingerilaughing, ma rog, si persoane normale, insa eu vreau sa fac in asa fel incat sa nu mai primesc nici o cerere de la nimeni, se poate asa ceva?

3 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Merge de la setari, nu te mai vede nimeni decat persoanele care le trimiti tu invitatie, cauta acolo la setari de confidentialitate si setezi sa nu te mai vada decat cine vrei tu

| mylife415 a răspuns:

Intri in setari de confidentialitate, si pui sa iti poata trimite cerere de prietenie prietenii prietenilor. Apoi stergi toti prietenii din lista si voila! Nimeni nu iti poate trimite cerere.

| Bolohan_Petronela_1998 a răspuns:

Pai nu cred ca se poate, dar poti sa nu le accepti cererile si gata!