| rootfaKE a întrebat:

Mi-am instalat acum cateva zile un nou driver pentru placa video si pana atunci aveam fps 100 constant in Counter-Strike 1.6 si de cand am instalat placa video, imi scad fps-urile la 4-5-6-7 pana la 10 si sta asa vreo 15 secunde pana revine la normal si tot asa in intervale de 1 min. Astept raspuns cat mai rapid dau FUNDA!

2 răspunsuri:
| AgathaRo a răspuns:

Eventual setarile tale sau cel al serverului sunt cam stricate. Putin probabil sa fie de la placa video.

| beni12 a răspuns:

downloadza driverul http://pconfig.info/