| Rebbeccca a întrebat:

Mi-am instalat IMVU si nu merge adica atunci cand intru in el imi zice Imvu has crashed... straight face Dati-mi si mie sfaturi va roog! Joc Imvu de 2 ani dar am luat o pauza de o luna si l-am dezinstalat si acum cand l-am instalat din nou nu mai mergestraight face Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| SMA a răspuns:

Da. Recent a aparut o eroare stupida pe IMVU si ala e singurul program cu care poti repara(din cate stiu eu). http://www.mediafire.com/? lvuz6aj9936wl4u aici gasesti programul. Deci dupa ce intri pe joc si iti apare eroarea, apesi o data pe acest program. Nu o sa se intample nimic, o sa arate ca se incarca clepsidra de la sageata si apoi o sa dispara. Apoi incerci sa redeschizi imvu si o sa functioneze.

2 răspunsuri:
| SMA a răspuns:

Ca sa repari problema descarca '' Before Install Imvu ''. Daca ai instalat Imvu, dupa ce apesi pe el si iti apare Imvu has crashed, inchizi si apesi pe Before install Imvu. Apoi deschizi iar pagina si v-a functiona. Sper ca ai inteles. Bafta!

| Rebbeccca explică (pentru SMA):

Hmmm. nu prea am inteles. Ce trebuie sa descarc? Exista un program ce trebuie instalat numit " Before install imvu? Scuze sunt cam grea de capblushing

| SMA a răspuns (pentru Rebbeccca):

Da. Recent a aparut o eroare stupida pe IMVU si ala e singurul program cu care poti repara(din cate stiu eu). http://www.mediafire.com/? lvuz6aj9936wl4u aici gasesti programul. Deci dupa ce intri pe joc si iti apare eroarea, apesi o data pe acest program. Nu o sa se intample nimic, o sa arate ca se incarca clepsidra de la sageata si apoi o sa dispara. Apoi incerci sa redeschizi imvu si o sa functioneze.