| MayaVeve a întrebat:

Mi-am reinstalat IMVU si nu merge..atunci cand intru in el imi zice Imvu has crashed.Joc Imvu de 1-2 ani dar am luat o pauza destul de lunga si l-am dezinstalat.Iar acum cand l-am instalat din nou nu mai merge..cine a patit si a rezolvat, va rog ajutati-ma si pe mine! multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Primul pas -> intra in -> My Computer -> Organize -> Folder and search options -> View -> Show hidden files and folders, folders and drives.

2.Du-te la următorul director fișier: [nume de utilizator] / AppData / Roaming / IMVU.in aceste trei dosare "AssetCache, HttpCache și PixmapCache", deschide-le selecteaza totul ( Ctrl + A) și șterge.

3. Dezinstaleaza complet IMVU din Start ->Control Panel -> Programs ->Uninstall Programs ->click dreapta pe IMVU si ->Uninstall

4.Acum da un restart si Curata registry cu CCleaner.
http://www.piriform.com/CCLEANER

5. Acum intra pe pagina oficiala si descarca/instaleaza clientul IMVU
http://www.imvu.com/download.php

Succes!
Bafta!

| MayaVeve explică (pentru neluL):

Acum il reinsalez iar...

| neluL a răspuns (pentru MayaVeve):

Urmezi si pasii, sa nu para ca am scris degeaba!