| Adrian_Bârea_1996 a întrebat:

Mi-am instalat Prototype 2 si imi tot da erori ca imi lipsesc fisiere.dll. Nu pot intra in joc, cand dau pe iconita imi da eroare... zice ca imi lipseste un fisier.dll... il descarc si apoi zice ca lipseste altul. Am tot descarcat mai multe dar m-am saturat. De exemplu acum imi zice " The procedure entry point Q_CopyAndFixSlashes could not be located in the dynamic link library vstdlib_s.dll."

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Cauta-le pe http://www.dll-files.com/ pe toate, si pune-le pe toate.O sa se opreasca la un moment dat.Ai acolo instructiuni si cum se instaleaza.

| Adrian_Bârea_1996 explică (pentru CM7YRE):

Dar acum nu mai da eroare dll. Ci " The procedure entry point Q_CopyAndFixSlashes could not be located in the dynamic link library vstdlib_s.dll". Adica zice ceva si de dll dar Q_CopyAndFixSlashes ala nu stiu ce e.