| FFabi17 a întrebat:

Mi-am instalat sims 3 si cand dau pe el merge... dar imi apare ceva cu Disc Autorization si nu stiu cum sa il fac sa mearga/Cn stie sa imi zica ce sa fac Funda

1 răspuns:
| dadonexus a răspuns:

Ai instalat si expansio pack? Da mai mult ca sigur insa exista o problema daca nu le instalezi in ordine nu o sa mearga uite lista lor oficiala cu ordinea in care trebuie instalate se instaleaza toate dupa copiezi crackul la fiecare in parte si le pornesti cu ultimul sims instalat
The Sims 3
The Sims 3: World Adventures
The Sims 3: High-End Loft Stuff
The Sims 3: Ambitions
The Sims 3: Fast Lane Stuff
The Sims 3: Late Night
The Sims 3: Outdoor Living Stuff
The Sims 3: Generations (May 31, 2011)