| Baiaaanca a întrebat:

Cine ma ajuta si merge ii dau , mi-am descarcat sims 3. bun intra pe el, tot, se incarca si dupa ce se incarca zice Disc autorization failure! sad ce pot sa fac ca sa mearga, il vreau neaparat

Răspuns Câştigător
| Aliyaa a răspuns:

Trebuie sa ti iei un crack si sa l pui in folderul bin si asa va mergewinking

3 răspunsuri:
| mary a răspuns:

Probabil nu ai destula memorie sau chestii de genul asta (probleme cu hard-ul) nici mie nu-mi merge

| Matt_1772 a răspuns:

Incearca cu Daemon Tools.Il downloadezi...intri in el si bagi arhiva sims 3 in el... sper sa iti mearga ca eu asa am facut si merge.

| Alecsie. a răspuns:

Faza cu nu ai destula memorie tine si de ce windows ai pentru ca daca ai de-ala din '98 ar trebui sa vi se para logic ca nu merge. Dar la windows XP si acolo trebuie sa calculator puternic si cu multa memoria, ca altfel va rugatzi la el sa mearga si tot nu merge ( eu am sims 2, pets, bon voyage, seasons, free time, si-mi merge greu ) acum vreau si eu sa-mi instalez sims 3 pe windows7... noroc