| Jhonny48 a întrebat:

Mi-am luat Call of Duty Modern Warfare 1 si am vrut sa incerc sa joc pe multiplayer dar nu-mi merge.Atunci cand intru si vreau sa intru pe un server imi zice...Key code in use, try to reconnect later.Si asa imi face de fiecare data.Stie cineva cum pot rezolva sa joc pe multiplayer? Primu raspuns corect are fundita!

Răspuns Câştigător
| johnny95 a răspuns:

Cauta alt key code sau incearca sa intri mai tirziu daca joaca nu e licenziata inseamna ca cineva foloseste acelasi cod si tine

1 răspuns:
| rauzan94 a răspuns:

Poti juca multiplayer numai daca ai cd original!