| Harl3yDavidson a întrebat:

Mi-am luat jocul Left4 Dead 1si2 iar atunci cand intru in joc imi arata tot ecranul negri si se vede doar sageata de la mouse(nu imi apare nico eroare), iar jocul ruleaza. Ce sa fac?
My pc :
OS: Windows XP (32bit)
Procesor:AMD Athlon(tm)XP 2200+1.80 GHz
Memorie RAM: 1.25 GB
Placa video : ATI RADEON 9250 AGP (0x5960 256 MB
Astept un raspuns urgent!

Răspuns Câştigător
| MihaitzaGaming a răspuns:

Este de la placa video, iti recomand pcurile de pe siteul acesta:www.pcgarage.com

7 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Haha, nu faci un gest sa donezi fosila pentru un muzeu IT, ceva?

| Harl3yDavidson explică (pentru KodrutZ):

Deja incepi sa ma enervezi cu raspunsurile tale inutile

| KodrutZ a răspuns (pentru Harl3yDavidson):

E foarte util. Mult mai util decit a lui Mihaita. Uite sa iti dau si un raspuns util pe intelesul tau. PLACA VIDEO E PREA SLABA PENTRU L4D1 si 2, tontule! Vrei sa iti deseneze cineva? Nu esti in stare nici sa te uiti la niste system requirements pe net?

| Harl3yDavidson explică (pentru KodrutZ):

Doar am pus o intrebare la care tu puteai sa raspunzi sau nu.
Nu trebuia sa ma jignesti, dar ce sa inteleaga un retardat ca tine.

| KodrutZ a răspuns (pentru Harl3yDavidson):

Retardat sinteti dumneavoastra, stimate tovaras. No offense intended. Doar tristul adevar...

| Harl3yDavidson explică (pentru KodrutZ):

Esti cumva comunist? Date-n **** mea de retardat care esti

| KodrutZ a răspuns (pentru Harl3yDavidson):

Tu ai inceput, puisor. Dar nah, dupa monitor multi viteji se-arata. De-astia care injura la tastatura dar in fata le tremura vocea cind iti spun "Saru'mina, nenea, intrase fratele meu de pe contul meu, nu am spus eu asa ceva."