| paul950413 a întrebat:

Am urmatoarea configuratie: AMD Athlon XP, 1.25 gb Ram, 512mb Video Ati radeon 9250.De ce mi se tot restarteaza Pc la frecventa de 133mhz sau mai mult? La 100mhz merge fara sa se restarteze.
DAU FUNDA.

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

încearcă un load default settings. Dacă nu merge resetează biosul scoțând bateria de pe placa de bază.

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Că asta e fregvenţa la care lucrează (ramul bănuiesc). Depinde şi ce tip de ram ai.Succes

| paul950413 explică (pentru DeyCj):

Dar inainte mergea si la 133 si la 166 mhz, iar acum nu mai merge decat la 100 mhz

| paul950413 explică (pentru DeyCj):

Am scos o placuta de rami afara si acum merge bine.Mersi mult

| DeyCj a răspuns (pentru paul950413):

încearcă un load default settings. Dacă nu merge resetează biosul scoțând bateria de pe placa de bază.