| Alin44444 a întrebat:

Mi-am luat Need For Speed Most Wanted 2012 original din Flanco si cand intru in el imi zica sa dau install dar e cu origin.Mi-am facut cont de origin si acum imi apare ceva de genul magazin play si acum nu stiu ce sa fac.

Răspuns Câştigător
| ishallhelpyou a răspuns:

Descarci origin -> te autentifici (îți faci cont dacă nu ai deja) după ce te-ai logat, sus în stânga, dai pe origin -> redeem a key și bagi cheia de la jocul din magazin.

4 răspunsuri:
| ishallhelpyou a răspuns:

Trebuie să validezi jocul cu cheia de pe dvd-ul luat din flanco, fă-ți cont pe origin
și adaugă jocul.

| Alin44444 explică (pentru ishallhelpyou):

Da, dar trebuie sa scriu pe origin Need For Speed Most Wanted 2012?

| Alin44444 explică (pentru ishallhelpyou):

Jocul e cu bani costa 2, 82 euro.

| Alin44444 explică (pentru ishallhelpyou):

Multumesc!

| ishallhelpyou a răspuns (pentru Alin44444):

Descarci origin -> te autentifici (îți faci cont dacă nu ai deja) după ce te-ai logat, sus în stânga, dai pe origin -> redeem a key și bagi cheia de la jocul din magazin.