| DeDeChazLee a întrebat:

Mi-am luat o revista la biologie...si revista avea si un CD cu jocuri. Wildlife parca 2... l-am instalat si la sfarsit imi spune ca nu stiu ce nu gaseste.
am cautat si am cautat si mi-am dat seama ce nu functiona.
imi puteti da un site...va rog eu cat pot de frumos...de unde pot descarca vertex and pixelshader version 1.1
am cautat dar nu am gasit nimic.
FUNDA! MS.

1 răspuns:
| ShowTim3 a răspuns:

Pixelshader suport 1.1 nu se poate downloada din nefericire din cate stiu eu, am problema asta de 2 ani si nici acum nu am rezolvat-o laughing poate is eu noob si nu stiu, succes!
App uni mi-au zis ca e de la placa video a mea ca este foarte veche, poate asta este si in cazul tau