| PyCiu a întrebat:

vreau sa stiu si eu ceva.Deci la o revista mi-a dat un CD cu un joc wildlife park2 si imi zice ca lipseste Vertex-and Pixelshader Version 1.1.tin sa mentionez ca nu ma pricep la calculatoare...va rog sa imi ziceti daca poate fii downloadat sau trebuie sa schimb ceva prin el pe la unitate pe acolo...si daca poate fi downloadat daca se poate si siteu de unde sa il downloadez ar fi perfect.

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Ce windows ai? Descarca de aici DirectX 10 sau 11 in functie de ca windows ai. http://www.directx10.net/
Pixel Shader este inclus în driverele DirectX şi oferă suport software pentru hardware-ul tau video.