| sPIkEhh a întrebat:

Vreau sa joc counter strike si cand intru in el apare eroare fatala si scrie @available memory less than 15 mb@ sau ceva de genu. Ce sa fac sa mearga cs?

5 răspunsuri:
| Danιel a răspuns:

Click dreapta pe executor (hl. exe), alegi 'Properties' si apoi 'Compatibility'. Te uiti la 'Compatibility mode' si bifezi 'Run this program in compatibility mode for'. Daca ai Windows 7 sau Windows Vista, selectezi Windows XP (Service Pack 2 sau Service Pack 3). *Daca folosesti parametrul la lansare '-heapsize', renunta la el.

| smaraldino a răspuns (pentru Danιel):

Mersi foarte mult happy am facut cum ai spus si mia mers

| nonny50 a răspuns:

Sterge ceva din partitia C, sau de unde ai uh instalat jocul! Funda?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am incercat cum a zis Felix si a intrat in joc si cand dau la server sa ma conectez, sta cateva secunde pana cauta si imi iese din joc. sad

| ZoR0 a răspuns:

Probabil e din cauza ca nu ai destul spatiu in partitia unde ai instalat CS-ul sau cel mai probabil ai memoria prea incarcata.Cand joci incearca sa mai scoti din programe pe care le folosesti. Sper ca te-am ajutat!