| Doomslayer a întrebat:

Mi-am luat un laptop HP 15 notebook 15-r200nq free dos, i-am instalat windows 7, driverele de pe site-ul official si nu merge niciun joc : cs merge ca dracu, minecraft nu merge, sampu la fel etc... niste indicatii? ce sa fac?;(

1 răspuns:
| Edward_Marian_1993 a răspuns:

Salut, in primul rand nu iti merg jocurile pe notebook, notebook este doar pentru internet, de asta nu ar CDRom (chestia aia unde bagi CD) deci nu o sa iti mearga nici macar un joc pe notebook. L-ai cumparat degeaba... In primul rand daca iti ei daemon tools sa vezi daca ai imagine pe el, o sa iti cam dea cu eroare...