| onemorequestion a întrebat:

Ce are notebook-ul meu? am reinstalat windows 7 saptamana trecuta, am instalat driverele si nimic. nu merge niciun joc, mai nou si un program de descarcat nu mai merge. e Acer aspire 5742.

1 răspuns:
| Nitescu_Theodor_1995 a răspuns:

Notebook-urile Acer sunt foarte sensibile. ti-as sugera reinstalarea windowsului, insa de data asta la un specialist. W7 este delicat. ia in calcul, totusi, si ipoteza unui virus[daca nu ai formatat toata memoria sau unul care s-a descarcat inainte sa instalezi antivirusul]