| Cichimichinez a întrebat:

Mi-am luat un volan myria mg7400 si nu mai am cd de driver, poate cineva sa mi-l trimita pe discord #7744 DOP3X? Va rog trimiteti-l cat mai rapid puteti, multumesc.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incerca driver-ul de pe acest site. Ar trebuii sa mearga deoarece este acelasi volan dar de la alt brand care are decenta sa puna driver-ele online.
https://suporte.multilaser.com.br/......edal-js087
Din pacate nu folosesc discord.
De asemenea de mentionat ca pe Windows 10 nu iti trebuie driver-ele. Sunt incluse in OS.