| Andrei_Noru_1999 a întrebat:

Am cumparat un volan Myria MG7400 si am nevoie de driver acesta vine pe un CD dar eu la unitate nu am reader. Am cautat pe google o gramada si nu am reusit sa gasesc nimic, ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Va trebui sa apelezi la cineva care are pc/laptop cu unitate de citire si sa rogi sa iti transfere continutul pe un stick usb, ca sa poti instala driver-ul necesar.
Mi se pare inadmisibil ca Myria nu ofera driverele compatibile pe site, ci doar manuale de utilizare si de conformitate.

5 răspunsuri:
| Robloxianul007 a răspuns:

Salut, stiu cat de frustranta este problema ta si chiar daca a trecut ceva timp de cand a fost pusa intrebarea puteti gasi driverul aici:
https://mega.nz/folder/YwpnFQTa#62pcBUUXA-HVgh-QUl9wmg

| VasilescuEduard a răspuns (pentru Robloxianul007):

Ok il instalez si asa, dar dupa ce trebuie sa mai fac?

| vLADSABIE a răspuns (pentru VasilescuEduard):

Salut oare ai reusit sa afli ce trebuie sa faci dupa ce ai instalat driverele

| Robloxianul007 a răspuns (pentru VasilescuEduard):

Salut, daca ai reusit sa instalezi programul si toate alea, as recomanda sa scoti volanul si sa dai un restart la pc, dupa aceea il poti conecta la loc si totul va merge bine. Din cate am observat eu, cu driverul nu observi nici o diferenta. Poate nu exista pe jocurile pe care le-am testat eu(Forza Horizon 5, My Summer Car, Euro Truck Simulator 2). Cred ca este decat pentru windows-ul mai vechi sau pentru jocurile care se folosesc de chestiile custom.

| leomancila a răspuns (pentru Robloxianul007):

Si la forza horizon cum ai setat sensibilitatea deoarece eu am un volan mg7418 si am sensiblitatea ff mica chiar si pe 270 de grade