| sabinan01 a întrebat:

Mi-am uitat contul pe metin2 cum sa il recuperez?/

Răspuns Câştigător
| paullicaaa a răspuns:

Salut e usor sa-t recuperezi contul daca e pe adresa ta de mess intri pe sautul metin2 si dai am uitat parola sau schimba parola sau cel mai usor e sa intri pe yahoo si acolo unde ai activat contul la inceput at arata numele si parola acolo unde tia trimis linkul dar daca nu e pe messu tau ghinion, daca am mai scris odata scuze dar nu stiam daca l-am trimis

6 răspunsuri:
| NIMENII a răspuns:

Ar fi 2 optiuni:
Iti amintesti Id si daca nu stii Id-ul dai parola uitata si ar trebui sa primesti 1 mai l cu datele
2.Cauti in lista de mail-uri (asta daca nu le-ai sters) si ar trebui sa ai datele de activare cu cont si parola, daca nu iti da parola faci ce ti-am zis la 1 dar id-u; il primesti sigur

| paullicaaa a răspuns:

Salut contul al recuperezi usor sau greu depinde de situatie daca e pe idu tau de mess intri pe saitul metin2 dai pe am uitat parola sau pe schimbare parola dar cel mai usor este sa te uiti pe yahoo si acolo vezi unde ai activat contul si scrie acolo la yahoo unde ti l-ai activat si acolo at arata numele si parola daca nu e pe idu tau de mess atunci ghinion sad

| sabinan01 explică:

Am uiata si numele si parolacrying

| ValceanuCatalin a răspuns:

Mi-am uitat contul pe metin 2cum să-l recuperez

| ValceanuCatalin a răspuns:

Cum îmi recuperez contul pe țara românească numele contului este BORYYS01

| Florea_Daniela_1992 a răspuns:

Cum sa imi gasesc contul pe metin2ro pegasus