| alexandrusava a întrebat:

Mi-am uitat parola de la contul de metin2 ro.Asta fiind prima problema a doua este ca nu stiu pe ce id am facut contul.Cum pot sa imi recuperez parola?

Răspuns Câştigător
| AlexSeNNNzor a răspuns:

Daca ai sti numele si parola de la cont, te-ai loga pe site si ai vedea pe ce email e, si daca nu ai sti parola ai intra pe email si ai recupera-o dar asa. oricum incearca pe site sa scrii numele contului si emailuri diferite pana il vei gasi pe cel bun(emailurile tale)

| alexandrusava explică (pentru AlexSeNNNzor):

Am incercat dar nu a mers.

| alexandrusava explică (pentru AlexSeNNNzor):

Iti dau funda pentru ca macar ai raspuns...