| JustM3JustABoy a întrebat:

Mi se misca in reluare videoclipurile de pe youtube cand le dau pe hd. De ce? Dau funda!

4 răspunsuri:
| sNoWbloW a răspuns:

Incearca sa reinstalezi driverele, sau vezi sa nu fie de la browser!

| G-Power_Dorina_1994 a răspuns:

Vezi trebuie sa fie o problema de la browser daca nu de la prea multe intra incerca sa-ti intalezi un antivirus nou!

Fundita!

| edy08 a răspuns:

Inainte se vedea bine si acum se vede urat? Daca mereu s-a vazut urat e de la placa video prea mica! Daca de acum poate fi de driver... unele probleme de la windows(virusi, dll, errori) sau browser!

| JustM3JustABoy explică (pentru edy08):

Nu e problema de placa video deoarece am nVIDIA gtx 680 si stii cum e, browserul l-am schimbat de cateva ori iar windowsul la fel asa ca nu se pune problema de virusi. Mersi oricum!